Despre AAS

Consiliul director

Cătălin Luca Preşedinte
 
Alexandru Gulei
Director Executiv
Membru
 
Dumitru Puşcaşu Membru
 
Nicu Gavriluţă Membru
 
Marian Voicu Membru

Departamente

Departamentul programe

Asistent social Alexandru Gulei
agulei@alternativesociale.ro
 
Asistent social Nicoleta Ungurianu
nungurianu@alternativesociale.ro
 
Jurist Andreea Vieru
avieru@alternativesociale.ro
 
Asistent social Livia Alexandra Rosca
lrosca@alternativesociale.ro
 
Asistent social Elena Bichineț
ebichinet@alternativesociale.ro
Asistent social Oana Ursache
oursache@alternativesociale.ro
 
Psiholog Manuela Niță
mnita@alternativesociale.ro
 
Facilitator activități pentru tineri Viktoria Linkova
office@alternativesociale.ro
 
Facilitator activități de tineret Tatiana Reșetnic
office@alternativesociale.ro
 
Asistent administrativ Dragoș Scutaru
dscutaru@alternativesociale.ro

Departamentul comunicare

Coordonator Alexandru Gulei
agulei@alternativesociale.ro
Jurist Andreea Vieru – Coordonator voluntari
avieru@alternativesociale.ro

Departamentul financiar

Economist Cristian Anghel – Director Economic
canghel@alternativesociale.ro
 
Economist Mihaela Bejenaru – Expert contabil
mbejenaru@alternativesociale.ro

Departamentul resurse umane

Psiholog Manuela Niţă – Coordonator HR
mnita@alternativesociale.ro
 
Jurist Andreea Vieru – Coordonator voluntari
avieru@alternativesociale.ro