Об ААС

Consiliul director

Cătălin Luca Preşedinte
 
Alexandru Gulei
Director Executiv
Membru
 
Dumitru Puşcaşu Membru
 
Nicu Gavriluţă Membru
 
Marian Voicu Membru

 

Departamente

Departamentul programe

Asistent social Alexandru Gulei
agulei@alternativesociale.ro
 
Asistent social Nicoleta Ungurianu
nungurianu@alternativesociale.ro
 
Asistent social Gabriel Acasandrei
gacasandrei@alternativesociale.ro
 
Asistent social Simona Ciurescu
sciurescu@alternativesociale.ro
 
Asistent social Mădălina Burlui
mburlui@alternativesociale.ro
 
Sociolog George Pascaru — Coordonator proiect
gpascaru@alternativesociale.ro
 
Psiholog Liliana Foca — Coordonator proiect
lilianafoca@alternativesociale.ro
 
Psiholog Manuela Niţă
mnita@alternativesociale.ro
 
Sociolog Mihaela Pitea
mpitea@alternativesociale.ro
 
Șofer Dragoș Scutaru
dscutaru@alternativesociale.ro

Departamentul comunicare

P.R Florina Iluțoaei — Coordonator PR
filutoaei@alternativesociale.ro
Psiholog Manuela Niţă — Comunicare/Database
mnita@alternativesociale.ro

Departamentul financiar

Economist Cristian Anghel — Director Economic
canghel@alternativesociale.ro
 
Contabil Dorina Bulai
dbulai@alternativesociale.ro
 
Economist Mihaela Bejenaru — Expert contabil
mbejenaru@alternativesociale.ro

Departamentul resurse umane

Psiholog Manuela Niţă — Coordonator HR
mnita@alternativesociale.ro
 
Sociolog George Pascaru — Coordonator voluntari
gpascaru@alternativesociale.ro