Echipa Alternative Sociale

Consiliul director

Dumitru Puşcaşu Preşedinte
 
Cătălin Luca
Director Executiv
Membru
 
Marian Voicu  Membru
 
Mădălin Ţăranu Membru
 
Nicu Gavriluţă Membru

 

Departamente

Departamentul programe

Asistent social Alexandru Gulei – Coordonator programe
agulei@alternativesociale.ro
 
Asistent social Nicoleta Ungurianu
nungurianu@alternativesociale.ro
 
Asistent social Gabriel Acasandrei
gacasandrei@alternativesociale.ro
 
Asistent social Simona Ciurescu
sciurescu@alternativesociale.ro
 
Asistent social Mădălina Burlui
mburlui@alternativesociale.ro
 
Sociolog George Pascaru – Coordonator proiect
gpascaru@alternativesociale.ro
 
Psiholog Liliana Foca – Coordonator proiect
lilianafoca@alternativesociale.ro
 
Psiholog Manuela Niţă
mnita@alternativesociale.ro
 
Sociolog Mihaela Pitea
mpitea@alternativesociale.ro
 
Șofer Dragoș Scutaru
dscutaru@alternativesociale.ro

Departamentul comunicare

P.R Florina Iluțoaei – Coordonator PR
filutoaei@alternativesociale.ro
Psiholog Manuela Niţă – Comunicare/Database
mnita@alternativesociale.ro

Departamentul financiar

Economist Cristian Anghel – Director Economic
canghel@alternativesociale.ro
 
Contabil Dorina Bulai
dbulai@alternativesociale.ro
 
Economist Mihaela Bejenaru – Expert contabil
mbejenaru@alternativesociale.ro

Departamentul resurse umane

Psiholog Manuela Niţă – Coordonator HR
mnita@alternativesociale.ro
 
Sociolog George Pascaru – Coordonator voluntari
gpascaru@alternativesociale.ro
en_GB
ro_RO
ru_RU